DELA SIDA

Facebook Twitter Google Plus

Vi på Täby Park

Alain Peira, VD

alain@tabypark.se, 0707-565 695

Anders Manberger, Receptionchef

anders@tabypark.se, 08-5064 8331



Peter Winter, Food & Beverage Manager

peter@tabypark.se

Jörgen Gustavsson, Kökschef 

jorgen@tabypark.se

Maria Tumle, Konferenschef
maria.tumle@tabypark.se

Tina Blomqvist, Husfru

tina@tabypark.se

Alessia Catenacci, Director of PR & Marketing

alessia@nobis.se

Zena Fialdini, PR Manager - Mammaledig 

zena@nobis.se

ERBJUDANDEN

Prisvärda konferenspaket

På Täby Park erbjuder vi prisvärda konferenspaket med mycket innehåll. Har du möjlighet att styra tidsplaneringen för ditt event så kan vi erbjuda våra lägsta priser.

Early Bird

Early Bird

Boka ditt hotellrum direkt på vår hemsida, det är bara här du hittar det absolut bästa priset. Du kan spara upp till 20 % på din vistelse om du är ute i god tid och bokar vårt erbjudande.

ANMÄL DIG TILL VÅRT NYHETSBREV

Senaste nyheterna & spännande erbjudanden direkt i din inkorg. 

HITTA RÄTT HOS TÄBY PARK

Nobis AB
Nobis Hotel Stockholm Hotel J Nacka Strand Stockholm Hotel Skeppsholmen Stockholm Hotell i Stockholm - Stallmästaregården Hotell Stockholm Miss Clara Furillen Hotell Gotland Restaurang Stockholm Operakällaren Nattklubb Café Opera Stockholm Susanne af Stockholm Täby park Stockholm